Samsung S5'in Türkiye Satışları Başladı

Katılım
27 Mar 2013
Mesaj
9
Alınan Beğeni
0
#1Telefon kullanıcıları günlük yaşamlarını zenginleştirmenin yanında, kendilerine ilham sağlayacak mobil araçlar arayışındadırlar.Bilgilerini yenileyebilecek cep telefonları aramaktadırlar. Galaxy S5, insanların ilham verdiği yeniliklerle, günlük çevredeki ileri teknoloji üstün telefonu sunmaya stabil yapıya ve akıcı kullanıma endeksli, harika görselliği temsil ediyor.


Yeni Samsung S5; on altı MP telefon kamerası, güncellenmiş bir menü ve ön görünüme ulaşmış üstün kamera işlevleri sayesinde kullanıcıların zahmetsizce fotoğraf çekmelerini, değiştirmelerini ve paylaşmalarını sağlıyor.


Samsung Galaxy S5, 0,3 sn ye kadar odaklanma sağlayan dünyanın seri otomatik odaklanma özelliğini sunuyor ve ileri düzey Yüksek Dinamik Aralığı (High Dynamic Range) özelliği ile tüm şartlarda doğal ışık ve renkleri göz kamaştırıcı bir nitelikte yeniden oluşturuyor. Aynı zamanda Galaxy S5’in yeni Selective Focus özelliği, kişilerin ortak ağda bir nesnenin belirli bir alanına odaklanmasını sağlarken, arka planı bulanıklaştırabiliyor. Bu nitelik ile teknoloji kullananların, Sığ Alan Derinliği (DOF) etkisi oluşturmak için özel bir lens setine ihtiyacı kalmıyor.
Samsung S5, beşinci nesil Wi-Fi 802.11ac ile 2X2 MIMO özelliği sunmakta ve LTE Kategori 4 standardı ile oldukça fazla sayıda LTE frekansını destekliyor. Daha hızlı veri bağlantısı isteyen kullanıcılar için Galaxy S5, sahip olduğu Download Booster gelişmiş teknolojisiyle Wifi ile LTE teknolojilerini aynı anda birbirine bağlayarak veri hızlarını güçlendiren yenilikçi Wi-Fi teknolojisini sağlıyor. Samsung S5, nerede olursa olsun, kullanıcıların mümkün olan en hızlı bağlantıya ulaşmalarına yardımcı oluyor.
 

Samet Çağman

Altın Aslan
Administrator
Katılım
18 Şub 2010
Mesaj
74,354
Alınan Beğeni
96
#2
Bu telefonda özellige bi tek ben bakmıyorum cok heralde:D
General mobıle var uzun bı sure kullanırım bozulursa anca yenısı :D