Forma Tasarımları

Katılım
31 Eki 2009
Mesaj
9,175
Alınan Beğeni
22
bu ne yaw beyaz forma harika !
tarihimizdeki ilk formamız anısına...
bunu özel bir güne denk getirip çıkartmalıyız..
işte ilk formamızın 110. yılı vs. tarzında :)
 
Katılım
22 Eki 2010
Mesaj
1,842
Alınan Beğeni
22

ismail39

Altın Aslan
Onursal Uye
Katılım
21 Eki 2009
Mesaj
20,124
Alınan Beğeni
1,837
Eren kardeşim eline sağlık çok güzel olmuşlar.Akşam sormuştum ,şimdi formaları görünce aklıma geldi. Sneijder ve Drogba formalarından kaç tane satıldığını bilen var mı?
 

ssjgotem

Well-known member
Katılım
18 Mar 2011
Mesaj
134
Alınan Beğeni
0
bu türkbayrak isine cüzüm bulmasi lagzim nike, sonradan takma oldu cok belli oliyor bayragmiz,bence yönetim nike bu konuda uyarmasi lagzim ve türkbayrakni nike tarafindan yerlestirilmesi lagzim
 

Özcan Baytar

Altın Aslan
Onursal Uye
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
33,745
Alınan Beğeni
154
Eren kardeşim eline sağlık çok güzel olmuşlar.Akşam sormuştum ,şimdi formaları görünce aklıma geldi. Sneijder ve Drogba formalarından kaç tane satıldığını bilen var mı?
abi sağda solda görür duyarsak net rakamı paylaşırız mutlaka. toplam da geçen seneki rekoru kırmaya az kaldı falan diye bir şeyler okuduydum 280.000 falan olması lazım rakamın ama ne kadarı dediğim isimler bilemiyorum tabii ??
 
Katılım
30 Eyl 2009
Mesaj
21,185
Alınan Beğeni
26
Website
sporismo.blogspot.com
Galatasaray Formaları Blog

Gelecek sezonun ipuçlarını diğer takımlarda görmeye devam ediyoruz. Bu sefer kaleci formalarımızın nasıl olabileceğine dair ipucunu Internacional kulübünden aldık. Manchester United ve Barcelona kaleci formalarını da özel tasarım yapıyor. Nike bünyesindeki diğer premium takımlar ise genelde tek tip kaleci forması kullanıyor. Internacional bizim gibi Nike Hollanda tasarım ekibinin sorumluluğunda olmasa bile Nike'ın premium takımları arasında yer alıyor. Yeni formalarını geçtiğimiz günlerde tanıttılar. Avrupa'daki sızıntıların aksine bu sefer resmi tanıtım yapıldığı için kaleci formalarını da görmüş olduk.

Geçtiğimiz seneden çok da farklı bir tasarım değil. Yine aynı rengin farklı tonlarından oluşan tasarım detayına sahip. Şuan içinde bulunduğumuz sezonun kaleci formalarında gövde tek renk, kollar ise bu rengin 2 farklı tonundan oluşuyordu (siyah formamızda o bir ton farklı bir renkte yapılmıştı). Bu sefer kollardaki o iki farklı ton kaldırılmış ve tek renk yapılmış. Bunun haricinde benzer gözüküyorlar bu senekiler ile.

Forum üyelerimizden sevgili Fatih Yıldırım, Internacional formaları üzerinde oynama yaparak kaleci formalarını bize uyarladı. Yeşil formanın olacağını düşünüyoruz, siyah ve sarı formalar ise bizim tahminimiz. Bu renkler haricinde başka renkler de kullanılabilir tabi ki, mesela bizim eskiden çok sık kullandığımız mavi kaleci formamız ile sürpriz yapabilirler, ya da bambaşka renklerde görebiliriz bu formaları. Yani renklere çok takılmayın, sadece tasarımın bu şekilde olacağını Internacional sebebiyle tahmin ediyoruz. Tabi Avrupa için başka bir kaleci forması kalıbı düşünürler mi bunu bilemeyiz.

Taraftarı ilgilendiren bölüme gelelim. Gelecek sezon kaleci formaları satılacak mı ? Bunu biz de merak ediyoruz. Bu sezon 3 kaleci formamız içinden seçilecek olan 2 forma satışa çıkacaktı, ancak olmadı. Talebin çok fazla olduğunu düşünürsek gelecek sezon en azından bir formanın sürekli satışta olacağını iyimser şekilde umut ediyorum. Sadece umut ama, kesin bilgiye sahip değiliz bu konuda. Premium kategoride olup da kaleci forması satışta olmayan başka takım var mıdır ona da bakmak lazım.