Aslantepe Türk Telekom Arena 12 Aralık Fotoğrafları

Durum
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
Katılım
24 Mar 2010
Mesaj
21
Alınan Beğeni
0
Son cümleyi ben bir gercek GS'liya yakistiramiyorum. GSGM ne benim Yakinim nede tanirim, belkide Fenevlidir bilemem, ama bizm stadumiz icin calisan birisi icin "yalak" denilmesini hic sik bulmuyorum.

slm
Bir basın toplantısında, hemde bir stat konusunda bir kişi yediyüzkırksekiz kere başbakana teşekkür ediyorsa yalakda derim herşey derim. yalaklığı çok belli oluyodu herkes anladı,en azından ben çok net anladım ve canımı sıktı.!

edit: :no
 

Cengiz

Altın Aslan
Katılım
17 Haz 2010
Mesaj
6,709
Alınan Beğeni
50
kupa maçı var arada. 1 maç verilse bile kupa maçında çkeriz cezayı.
 

ugur_sw

Bronz Aslan
Katılım
11 Eki 2010
Mesaj
138
Alınan Beğeni
1
Ali Sami Yen'i kapatsınlar abi...
Ne gerek var...
İsterlerse 10 maç, 20 maç kapatabilirler orayı..
 

vatan_77

Bronz Aslan
Katılım
22 Ağu 2010
Mesaj
1,788
Alınan Beğeni
15
stad güzel. cim güzel. simdi bide kadro düzelsin tmm. bide artik taraftara daha cok dikkat edilmeli. taraftar oyunculara cok yakin olacak. artik cakmak falan firlatip kafayi tutturmak büyük yetenek istemez;)
 
Katılım
7 Mar 2010
Mesaj
18
Alınan Beğeni
0
yeni fotoları çok merak ediyorum. bilhassa dışarıdan çekilen çevre düzenleme fotolarını.
 

uhk

Bronz Aslan
Katılım
12 Eki 2009
Mesaj
68
Alınan Beğeni
2
Prekastların atllarıyla ilgili herhangi bir işlem yapılmayacak malesef.
Sadece parabolik kiriş ve süper kolonlarda traşlama işlemi kaldı.
Anladım, olabilir prekastlar belki sadece basit bir temizlikle güzel gözükebilir alttan ama ona takıldık asıl konuda cevap alamadım sizden. Prekast altlarını unutalım. Parabolik kirişlerin çok kötü göründüğü açık. Onlara uygulanacak olan tıraşlama işlemi bildiğim kadarı ile hala başlamadı, baya da geniş bir alandan bahsettiğimizi düşünürsek vakit de alacak bir iştir diye tahmin ediyorum. Bunun artık başlaması söz konusu mu? Bu konuda bilginiz var mı? Ayrıca, kısa zamanda başlasa bile 15 Ocak'daki açılışa yetişir mi? Bana yetişmez gibi gelmekte. Daha önce "tıraşlama işlemlerinin açılış sonrasına, hatta yaza kalabileceğine" dair bir iki mesaj okumuştum forumda. Bu doğru mudur? Açıkçası benim 15 Ocak'da açılışın bu kadar göz önündeki aşırı derecede çirkin bir görüntü ile yapılması kesinlikle ama kesinlikle içime sinmiyor. Bu görüntü ile açılış yapılmasının son derece büyük bir prestij kaybı yaşatacağını düşünüyorum. Şu ana kadar stadı doğru dürüst görmemiş yüzbinlerce, hatta milyonlarca insan o gün canlı veya televizyon görüntülerinden görecek, merakla takip edecek, her detayını inceleyecek ve stadın dört tarafında bir gecekondunun yıpranmış duvarını andıran lekeli ve çirkin bir beton görüntüsünü farkedenler ciddi şekilde buna takılacaktır. Bana kalırsa farkedilmeyecek gibi de değil.
 
Durum
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.