Emre Akkaya

Profil Mesajları Son olaylar Gönderiler Hakkında

 • sende alırken 24 ay vade secenegini kullanırsın :)

  24 ay vadeli 100m euro luk topcu satarsan 24 ay vadeli 100m euro luk topcu alırsın. paranın ne zaman gelecegini bırak mali işler düşünsün ))
  Emre Akkaya
  Emre Akkaya
  Anladım:)

  Yanlız ben şu sonra ki satıştan yüzde koydurmayı hiç sevmiyorum,bilmiyorum sen yapıyormuydun.Yani gençleri satarken yaptırıyorumda bi oyuncu alırken bunu asla koydurmuyorum,preinsibim bu:)
  oyuncuları yüksek miktarlara elden cıkarmak istiyorsanda;

  24 ay vadeli satısa cıkartıp yüksek rakamlar talep et.

  örnek olarak altyapıdaki x oyuncusu, 100b euro bile etmez ama gelen tekliflere 24 ay vadeli 4-5m euro dediginde kulüpler kabul ediyor.
  Emre Akkaya
  Emre Akkaya
  Böylece para birden gelmesede yavaş yavaş para akıyor kasaya;)
  zigic-cavenaghi ile 4-4-2 yapabilirsin, sene sonu ikisini satıp palacio-vucinic'i al :) tabi bu arkadasları bonservisiyle al, aksi halde satarken için acır ))
  Yani sarmıyor tabi,bende zaten öyle çok bi degişiklik yapmıyorum bu ve diger bazı konularda.Mesala finans konusunda yaparsamda en fazla 50 milyon euro yapıyorum,tabi BJK,Fb onlarında yükseltiyorum.Avrupanın da öyle,mesala R.Madrıd 500 milyon euro yapıyorum:)))

  Senin ki cidden iyiymiş,denerim FM oyununu arkadaşım getirdiginde.Zigıc i biliyorum,Sırp oyuncu,2 küsür boyu var,demek dedigin taktikle geliyor o:)
  editten istedigin topcuyu takıma atabiliyorsun ama sarmaz öyle :)

  benim sistemde zorlama yok. alan razı veren razı :)

  ilk sezon icin zigiç'i tavsiye ederim, benim taktikle alınıyor ve takır takır golleri sıralıyor.
  Vay sistemi kurmuşsun Emircm,ben hiç böylesini denenemiştim:)

  Beleşe ne güzel oyuncu alınır böyle,dedigin gibi bu kriterler yaklaştıgında da satarım,hemen satamasam da oynatmam,sonra satarım yine:)

  Birde FM EDİT ayarları var bilirsin,oradan paranı falan arttırabiliyorsun.
  hücum oyuncuları icin min. 30, 40 veya 50 lig golü diyip 45-50milyon euro,

  ortasaha oyuncuları icinde min. 30, 40 veya 50 lig maçı deyip gene uçuk bir rakam öner. kulüpleri kabul ederse bonservissiz gelecekler.  yalnız, gol veya lig maçında oynama kriterlerini yerine getirirseler batarsın :D  bu kriterlere yaklastıklarında sat para kazan.
  bu sorun bende de mevcuttu, sanırım crack dosyasını degistirip cözmüstüm. biraz uğraşırsan cözüme ulasırsın :)
  Emre Akkaya
  Emre Akkaya
  Valla bakmadıgım site kalmadı,arkadaşım bu oyun işlerinden daha iyi anlıyor o da baktı,araştırdı ama bir türlü çözemedi ya da düzgün çalısan bi crack bulamadı.Oyun eski ya zaten zor da bulunuyor.6 ay önce bi sitede bulmuştu o da oyun saçma çıktı,kaleciler çok gol yiyordu.Düşün Paul Robinson 60 gol yemiş:)
  Emre Akkaya
  Emre Akkaya
  EyvallahEmircim ilgilendigin için.Fakat ben buradan indirdim ve malesef Para birimi ve otamatik kayıt, ayardan degiştirdigim halde oyunda birkaç gün geçince eski haline geri dönüyor.Para birimi ben euro yapıyorum,otamatik kayıt ise her ay yapıyorum,sonra oyunda birkaç gün ilerleyince para birimi Tahia bahtı oluyor,otamatik kayıt ise hergün oluyor.Crack bozuk olabilir diyorlar.1-2yerden daha indirdim yine böyle oldu.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…